O nás

Zaoberáme sa sa výrobou obalov z vlnitých lepeniek, ktorých hodnota tkvie v minimálnej hmotnosti, pevnosti a odolnosti. Sú cenovo priaznivé a vďaka možnosti ich úplnej recyklácie šetrné voči životnému prostrediu. Neexistuje žiadny iný baliaci materiál, ktorý poskytuje takú veľkú pevnosť v pomere k množstvu a cene spotrebovaného materiálu.

Obaly z vlnitej lepenky vyrábame vo forme lepenkových škatúľ, prepravných debien a vnútorného vybavenia. Vyrábajú sa aj rôzne skladačky, stojany, a iné obalové materiály. Na výrobu používame dvoj-, troj- a päťvrstvovú lepenku s hnedým, bielym, resp. mramorovým povrchom.

Prostredníctvom svojej výrobnej technológie a svojich skúseností vychádzame v ústrety každému zákazníkovi a pomáhame mu nachádzať najvhodnejšie riešenie s cieľom vytvoriť ten najzaujímavejší obal pre ručné alebo automatické balenie.

Garantujeme férovosť, nízke ceny a korektný prístup k riešeniu každej požiadavky.
Služby, ktoré poskytujeme sa vyznačujú vysokou odbornosťou a kvalitou. Profesionálny a citlivý prístup k naším zákazníkom je samozrejmosťou. Našim cieľom je uspokojenie potrieb a dlhodobá spokojnosť zákazníkov v oblasti balenia výrobkov či už do kartónových alebo iných obalov.